loader image

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2011 yılı itibariyle Ukrayna’da ve 2019 yılı itibariyle İstanbul/Sarıyer’de bulunan ofisimizde online finans alanında müşterilerimize destek hizmeti vermekteyiz.Hergün 200’den fazla çalışanımız ilgili dilde müşterilerimizi arayarak onlara ihtiyaçları doğrultusunda müşteri desteği hizmeti sağlamaktadır.

Müşterilerimizin beklentilerini nitelikli hizmetle karşılamak önceliğimizdir. Hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek için teknolojik altyapımızı üstün tutmaya ve donanımlı insan kaynağımızı verimli kullanmaya özen gösteririz.
LAVIXO bünyesinde kişilerin cinsiyetine, etnik kökenine, ırkına, rengine, milliyetine, ekonomik durumuna, siyasi düşüncesine, dinine ve diğer inanışlarına ilişkin ayrımcılık yapılamaz. İşe alımlarda ve terfilerde, sağlanan çalışma koşullarında, müşterilerle olan tüm ilişkilerde bu anlayış geçerlidir. Faaliyetlerimiz çerçevesinde hangi ortamda bulunursak bulunalım, kişi hak ve özgürlüklerine saygı duyar, inanır ve destekleriz.

Vizyonumuz

Gelişen ve evrenselleşen dünyada bu sürecin bir parçası olmak aynı zamanda müşterilerimizin beklentilerini, isteklerini karşılayabilecek yeterlilikte olup danışmanlıkları konusunda eksiksiz yardımcı olabilmek en büyük hedefimizdir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra kendi ekibimizin güven, huzur ve eğlenceli bir çalışma ortamı içinde yer almasını misyon edinmiş bir şirketiz. Ekibimizi genç, dinamik ve azimli kişilerden seçmeye özen gösteririz. Amacımız onlarla birlikte hızlı ve sürekli gelişen bu sektörde sağlam temellere dayalı ilişkiler kurmaktır.

Çalışma Ortamı

     Müşterilerimizin memnuniyetinden önce kendi çalışanlarımızın motivasyonuna öncelik vermeye özen gösteriyoruz, en iyi motivasyonun işini sevmekten geçtiği inancına sahibiz ve bunu sürdürmekteyiz. Dinamizmin korunduğu oldukça enerjik bir ofiste faaliyet göstermekteyiz . Ekip üyelerimizi genç, dinamik ve azimli kişilerden seçmeye özen gösteririz.Çok uluslu şirket kavramına sahip olan LAVIXO, ekibine diğer ülkelerin sosyo-kültürel yapısını ve ekonomik gelişimlerini de takip edebilecekleri imkanlar sunmaktadır.

Hizmet Verilen Ülkeler
0
Çalışan Sayısı
0 +
Yaş Ortalaması
0

Motivasyon

Hizmet Verilen Ülkeler

Lavixo'da Kariyer

İstanbul/Sarıyer’de bulunan ofisimizde tamamı yabancılardan oluşan müşteri portföyümüze, ilgili dilde ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olacak ve online işlemleri sırasında müşterilerimize destek hizmeti sağlayacak deneyimli, deneyimsiz “Müşteri Temsilcisi” alınacaktır.

LAVİXO ÇAĞRI HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

MASLAK MAH. BÜYÜKDERE CAD. NUROL PLAZA NO: 255 İÇ KAPI NO: 201 SARIYER/ İSTANBUL

0(850) 303 86 53